Nasza oferta dostosowana do programu „Aktywna tablica” 2024

Rozpoczyna się kolejna edycja rządowego programu „Aktywna tablica”, mającego na celu rozwijanie infrastruktury szkolnej oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych. Program, który od lat odgrywa kluczową rolę w modernizacji polskich placówek edukacyjnych, w 2024 roku przeżywa swój ostatni rok realizacji w ramach cyklu 2020-2024.

Szkoły mają teraz ostatnią szansę, aby skorzystać z możliwości oferowanych przez program „Aktywna tablica”. Termin składania wniosków o udział w programie upływa 15 maja, zaś organy prowadzące mają czas do 30 maja na przesłanie dokumentacji. Kwalifikacja wniosków zostanie dokonana do 30 czerwca, a przekazanie środków finansowych na zakup nowoczesnych pomocy dydaktycznych planowane jest do 31 sierpnia.

W obliczu tych terminów, zespół naszej firmy przygotował specjalną ofertę, idealnie dostosowaną do potrzeb szkół uczestniczących w programie „Aktywna tablica” 2024. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór nowoczesnych technologii informacyjno-komunikacyjnych, które mogą być wykorzystane do uatrakcyjnienia procesu nauczania oraz wspierania rozwoju umiejętności uczniów.

Dzięki naszym rozwiązaniom, szkoły będą mogły skorzystać z zaawansowanych systemów interaktywnych tablic, specjalistycznego oprogramowania edukacyjnego oraz innowacyjnych narzędzi wspomagających nauczanie zdalne. Nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania, funkcjonalność oraz zgodność z najnowszymi standardami bezpieczeństwa.

Nieustannie dbamy o to, aby nasza oferta była kompleksowa i odpowiadała na różnorodne potrzeby szkół. Dlatego też, oferujemy także wsparcie doradcze i techniczne, aby pomóc naszym klientom w wyborze najlepszych rozwiązań oraz wdrożeniu ich w praktyce.

Szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty oraz możliwość pobrania wniosków można znaleźć na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki. Jednocześnie zachęcamy wszystkie zainteresowane szkoły do kontaktu z naszym zespołem. Jesteśmy gotowi udzielić wszelkich niezbędnych informacji oraz pomocy przy wyborze odpowiednich pomocy dydaktycznych.

Nasza firma jest gotowa wspierać polskie placówki edukacyjne w wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które pozwolą na jeszcze efektywniejsze i atrakcyjniejsze nauczanie.

Zapraszamy do kontaktu!